Digital packaging business

Вам потрібний готовий бізнес у світі цифрових технологій?

ProfiCRM-UA – готові рішення за 30-45 днів з гарантією результату!

Діджитал маркетинг - невід'ємна частина сучасного бізнесу

Сучасний бізнес неможливо уявити без використання цифрових каналів комунікації з клієнтами. З кожним роком відсоток людей, які здійснюють покупки або замовлень послуг онлайн, збільшується в арифметичній прогресії.   

Чому ми пропонуємо комплексний підхід щодо упаковки бізнесу онлайн?

Щодня ми спілкуємося з потенційними або діючими клієнтами і від багатьох чуємо:

  •  “Я власник 3-х offline магазинів і став помічати, що за останні роки скоротився продаж у 2-3 рази! Мені потрібна послуга: розробка інтернет-магазину”. Впровадження СРМ системи, налаштування складської програми.”    
  •  “Зробили сайт, йому вже 1,5 роки, але результату особливо немає. Хоча слідкуємо за наповнюваністю, актуальністю інформації, міняємо картинки. Знайомий сказав, що потрібно просування сайту, розкрутка сайту, SEO”   
  •  “Потрібна контекстна реклама, хочемо бути в топі у себе в місті та області… Також реклама фейсбук, розкрутка інстаграм”   
  •  “Бажаємо впровадити CRM систему, автоматизувати продажі, налаштувати бізнес процеси. Інтеграція із CMS-платформами, з онлайн-каналами продажів. Інтеграція з IP-телефонією, служби доставки. Інтеграція з 1С та Мій Склад. Веб-аналітика та ефективність реклами”   
  •  “Контроль завдань, відстеження роботи з клієнтами на різних стадіях угод”   
digital-market-pr-alt

ProfiCRM-UA – компанія яка має успішні кейси з “упаковці бізнесу online” і ми пишаємося співпрацею з деякими нашими клієнтами до цього дня. Дотримуючись філософії Клієнт на все життя!”

Виходячи з нашого досвіду, команда ProfiCRM-UA готова запропонувати потенційним клієнтам послугу “Digital packaging business”. Якщо Вам набридло дивитися як йдуть вперед Ваші конкуренти і припускати, наскільки більше вони продають або як часто користуються попитом їхні послуги, тоді Вам потрібно негайно діяти!!  

Етапи реалізації упаковки онлайн-бізнесу в інтернеті

1 EТАП

analysis-proficrm-alt

Аналіз ніші клієнта

На першому етапі наша команда аналізує нішу клієнта. Визначаємо основних конкурентів їх сильні та слабкі сторони. На цьому етапі ми не лише аналізуємо конкурентів національного масштабу, а й опрацьовуємо найкращі закордонні кейси у даній ніші. Прописуємо чіткий план дій.

2 ЕТАП

Розробка сайту

На даному етапі розробляємо функціональний, адаптований під усі девайси сайт. Приділяємо належну увагу дизайну та оформлення сайту. Виробляємо установку модулів та доповнень. Реалізуємо форми зворотнього зв’язку та всі канали взаємодій з клієнтами.

3 ЕТАП

paper-proficrm-alt

Контент

Дуже важлива складова для будь-якого ресурсу! Ми завжди прислухаємося до клієнта підбираючи та розміщуючи правильний, красивий та головне опрацьований контент. На даному етапі важливо зробити все правильно, швидко та якісно.

4 ЕТАП

seo-proficrm-alt

SEO оптимізація

Один із найважливіших моментів перед запуском сайту опрацювати базову оптимізацію майбутнього ресурсу. Не реалізувавши цього сайт, може на довгий час загубитися в пошукових системах і погано ранжуватися в майбутньому. Robots.txt, Sitemap, мінімальний блок мета-даних – обов’язкові атрибути даного етапу

5 ЕТАП

process-proficrm-alt

Інтеграція CRM

ProfiCRM-UA – компанія яка є експертом у даному питанні! Проаналізувавши бізнес процеси-клієнта, ми чітко розуміємо яка CRM-система потрібна клієнту. Використання СРМ відбувається за чітким технічним завданням. Далі проводимо інтеграцію з сайтом, іншими каналами продажів, службами доставки, IP-телефонією.   

6 ЕТАП

ads-proficrm-alt

Реклама

Все готове до оптимальної роботи з клієнтами. На заключному етапі проводитися налаштування платних каналів залучення клієнтів. Реклама Google Adwords та Facebook на даний момент є найефективнішим джерелом лідогенерації. Наші сертифіковані фахівці зберуть ключові слова, зареєструють рекламний обліковий запис, створять кампанії.  

Переваги упаковки бізнесу

Комплексна торгова пропозиція

Виділить Вашу компанію серед конкурентів та допоможе збільшити прибуток з продажу

Конкурентна перевага у клієнтів

Клієнти самі будуть вибирати Вас серед численних конкурентів завдяки презентабельному вигляду Вашої компанії

Ви будете витрачати менше часу

Автоматизація бізнес-процесів, налаштування контекстної реклами, використання ip-телефонії звільнить Вас від рутини 

Збільшення середнього чека

Якісна упаковка бізнесу в інтернеті дозволить Вам охопити величезний сегмент потенційних клієнтів та відповідно збільшити середній чек 

Візуальна мапа бізнесу в інтернеті

business-packaging-card-alt
Упаковка бизнеса онлайн

Часто задавані питання

Максимум 5% компаній в Україні та ближньому зарубіжжі упаковані добре, решта 95% погано або просто жахливо. А Ви впевнені, що не належите до цих 95%?

Для цього Вам потрібна послуга “онлайн упаковка бізнесу” – знайти, зрозуміти і виділити конкурентні переваги, які виділять Вашу компанію і виведуть Ваш бізнес на новий рівень!

Бізнес переходить дедалі більше цифрою формат. Так Ви зможете охопити більше каналів для збуту свого товару або надання послуг!

Ми надаємо місяць безкоштовно підтримки сайту, після чого Ви можете укласти з нами договір на будь-який термін.

Кожен клієнт індивідуальний та бізнес у кожного має багато нюансів. Ви можете отримати детальну консультацію щодо ціни та термінів тут

Давайте обговорювати ваш проект


    * Натискаючи кнопку, ви згодні на обробку персональних даних.