CRM системаУкраїна

CRM (Customer Relationship Management) – система взаємодії з клієнтами. CRM – системи – це цифровий мозок сучасного бізнесу. Це онлайн платформи для управління з клієнтами, а також для організації маркетингу, клієнтського сервісу та продажів.

Основні функції CRM

Підбір CRM системи

Підібравши правильно CRM систему, власник бізнесу зможе ефективно, з мінімальною участю співробітників індивідуально підходити до потреб клієнта, а за рахунок автоматизації бізнес-процесів на ранніх етапах виявляти можливі ризики та потенційні можливості кампанії.

Впровадження СРМ є комплекс рішень для автоматизації бізнес-процесів, оптимізації стратегій компанії, механізм взаємодії з клієнтами (збір інформації, отримання даних, аналіз, збереження даних).

Популярні CRM-системи

OneBox OS

OneBox OS – комплексне рішення для автоматизації великого та середнього бізнесу. Система, в якій налаштовується абсолютно все, як конструктор: інтерфейс, бізнес-процеси та автоматика. Без програмування. Величезні можливості, які доступні при установці OneBox зараз.

Детальніше ➝
Pipedrive

CRM для малого та середнього бізнесу. Функціонал системи переважно на управління продажами, маркетинг, спільну роботу та звітність.

Детальніше ➝
PipeDrive - внедрение
SalesDrive

CRM система для інтернет-магазинів. Орієнтована на малий та середній бізнес. Має всі необхідні інтегарції та інструменти для роботи у сегменті електронної комерції

Детальніше ➝
KeyCRM

CRM для маркетплейсів, інтернет-магазинів та інтаграм. Зручна CRM система для замовлень та для товарного бізнесу.

Детальніше ➝
KeyCRM

Етапи впровадження crm системи

Підбір CRM системи

На даному етапі проводиться аудит бізнес-процесів. Після чого є чітке розуміння яким функціоналом повинна мати CRM система

Впровадження CRM

Ключовий етап проекту на якому відбувається побудова процесів усередині СРМ, а також повна їхня автоматизація. Створення логіки роботи у CRM системі

Інтеграції із сервісами

Підключення всіх зовнішніх послуг. Інтеграція CRM із сайтом, IP-телефонією, маркетплейсами, модулями служб доставок тощо.

Навчання та супровід

Важливі етапи завершення проекту. Навчання співробітників та керівників роботі в CRM, написання чек-листів, створення навчальних відео.

Впровадження crm системи - приклади

Три Ведмеді

Національний виробник морозива та заморожених продуктів в Україні

Way4you

Інтернет-магазин спортивних товарів
vnedrenie-crm

MIDA

Фабрика «Міда» – національний виробник взуття в Україні

Підібрати CRM для вашого бізнесу?


    * Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
    Ми допомагаємо бізнесу в часи війни!

    1. Допоможемо підібрати українську CRM
    2. Переносимо сайти з Tilda на WordPress

    Отримати консультацію ➝