Створення сайту в Україні

ProfiCRM-UA – комплексний підхід до online бізнесу
Розробка, просування, автоматизація

Розробка сайтів

Над створенням кожного проекту працюють кваліфіковані розробники

Сучасний дизайн

Яскравий та адаптивний дизайн сайту, який коректно відображається на будь-якому девайсі.

Техпідтримка

Технічна підтримка наших проектів здійснюється 24/7

У Вас все ще немає сайту
або потрібен редизайн?

В даний час важко уявити компанію, яка не має свого сайту. Бізнес дедалі більше переорієнтується на online простір. Наша команда готова розробити повноцінний, адаптований під різні девайси сайт.
Ми не просто розробляємо сайти, а й розуміємо, як це зробити правильно з точки зору подальшого просування в пошукових системах.

Створюємо сайти

“Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, то Вас немає у бізнесі”

Деякі роботи по розробці сайту

nika-portfolio
Корпоративний сайт
+ вітрина для товарів

ОА "Ніка"

Реалізовано:
Сайт візитка

Адвокат Кучер Юлія Вікторівна

Реалізовано:
Сайт-платформа

SimpleLingua - англійський по Skype

Реалізовано:

Сайт-візитка

DANT- стоматологічна клініка

Реалізовано:

dant-proficrm-alt
citrus-proficrm-portfolio-alt

Сайт-візитка

"Citrus" - оптовий продаж фруктів та овочів

Реалізовано:

Ми працюємоз такими технологіями

У своїй роботі ми використовуємо надійні та перевірені інструменти та сервіси

Создание сайтов под ключ

Лендинг подойдет в том случаи, если вам нужно протестировать товар/услуги 

Создание интернет-магазина позволяет решить главную задачу бизнеса – продажа товаров.

Создание корпоративного сайта включает освещение деятельности компании 

Небольшой сайт на котором представлена основная информация

Етапи створення сайту

Бриф

Головна мета заповнення брифу перед розробкою сайту є визначення цільової аудиторії, на кого та для чого буде орієнтований сайт.

Виходячи з цієї інформації можна буде визначити тип сайту, який потрібно створити, а також визначити майбутній функціонал та інструментарій для вирішення цих завдань

Прототип ТЗ на сайт

У технічному завданні прописуються основні вимоги щодо проекту на підставі раніше заповненого брифу та проведеного маркетингового дослідження.

У ТЗ має прописано все чітко та зрозумілою мовою. Від того наскільки якісно та грамотно прописано ТЗ залежить багато в чому успішна розробка сайту для компанії.

Дизайн сайту

На даному етапі створення сайту дизайнер створює один або кілька прототипів дизайну майбутнього веб-ресурсу. Основні завдання – забезпечити зручність інтерфейсу.

Всі елементи повинні бути розташовані людино і інтуїтивно зручно, щоб максимально спростити роботу клієнта на сайті.

Верстка

Після того як дизайнер погодив із замовником усі правки та вніс корективи макети передаються фахівцеві з верстки. Верстальник виконує адаптивну верстку ескізів у html, адаптує зображення та всі елементи сторінки.

На цьому етапі створення сайту дуже важливо комунікувати із замовником, щоб не вносити потім правки і не переробляти цей етап розробки сайту

Програмування

Програмування – трудомісткий процес пожвавлення сайту. Все, що раніше виконали дизайнер і верстальник, розробник приводить в робочий інструмент для продажу – сайт, що продає.

Варто відзначити, що часто розробляється сайти на готових CMS (системи управління контентом). У цьому випадку розробник встановлює та налаштовує необхідні модулі та плагіни. У такому випадку розробка сайту виконується у найкоротший термін.

Базове наповнення

На попередніх етапах сайт часто заповнений демо-контентом. Після етапу програмування сайт заповнюється якісним та експертним контентом.

Цю інформацію може прописати копірайтер, за раніше узгодженим ТЗ із замовником або сам замовник може брати участь і надавати матеріали для заповнення – тексту, картинки, відео та інше. Контент бажано створити експертний і якісний, щоб пошукова система чітко розуміла, що веб ресурс відповідає на запити користувача

Створення сайту ціна

Замовити сайт можна лише при розробці його на готовому шаблоні або при замовленні у фрілансера. Наша компанія не один рік співпрацює з американською компанією з розробки готових шаблонів для різних завдань та різних CMS. Замовивши створення шаблонного сайту у нас ви отримаєте величезну кількість красивих і функціональних шаблонів на вибір. Також ціна на розробку сайту залежить від таких факторів:
 1. Вида сайту: лендинг, корпоративний сайт, сайт-візитка або інтернет-магазин.
 2. Функціонала та складності сайту
 3. Дизайну сайту (шаблону) та кількості правок
 4. Обсяг сторінок для наповнення
 • Замовити створення сайту на шаблоні WordPress, Opencart. Якщо потрібно розробити ресурс швидко, якісно та не витрачати багато часу на промальовування дизайну та зробити це за прийнятною ціною – це найкраще рішення для середнього та малого бізнесу.
 • Замовити сайт під ключ з індивідуальним дизайном. Цей варіант підходить для великих компаній, які хочуть розробити індивідуальне рішення і мають у своєму розпорядженні пристойний бюджет і запас часу. Створення сайту з нуля – це рішення для досвідчених підприємців, у яких раніше були раніше онлайн-проекти, для великих компаній, яким потрібне рішення нестандартних завдань.
Адаптивний веб-дизайн – дизайн веб-сторінок, що забезпечує правильне відображення сайту на різних пристроях – комп’ютер, планшет, смартфон. Починаючи з 2018 року, понад 50% користувачів шукають інформацію з телефоном. Тому важливо, щоб сайт відображався коректно на всіх пристроях. Пошукова система Google запустила спеціальний алгоритм ранжування mobile friendly

Заявка на розробку веб-сайту


  * Натискаючи кнопку, ви згодні на обробку персональних даних.
  Ми допомагаємо бізнесу в часи війни!

  1. Допоможемо підібрати українську CRM
  2. Переносимо сайти з Tilda на WordPress

  Отримати консультацію ➝